Vďaka vám sme najväčšia psia škola v ČR aj na Slovensku. Ďakujeme.♥

A je to tu! Luxusný kalendár “Pes a celebrita”

24.9. 2021

Niekoľko rokov sme sa k tomu chystali a konečne sa to stalo. Ako sa hovorí, všetko má svoj čas, a náš čas prišiel práve teraz. Dali sme sa do toho a vznikla fantastická novinka, z ktorej si sadnete na zadok.

  • Chcete mať doma niečo oslňujúce?
  • Chcete pre vašich blízkych brilantný štekajúci, exkluzívny darček pod stromček?
  • Chcete prispieť na pomoc psíkom, ktorí to potrebujú?

Odpovedali ste, aspoň jednu otázku áno? Tak čítajte ďalej!


Rodí sa vzácny, mimoriadny, zatiaľ stále utajovaný luxusný kalendár Online psej školy a my sme sa rozhodli vám čriepky z jeho pôrodu ukázať už dnes. Pretože o niečo tak úžasné sa musíme s vami podeliť a  zdieľať našu veľkú radosť, ako sa hovorí zdieľaná radosť, dvojnásobná radosť a my už to nemôžeme vydržať, takže je to tu, čítajte ďalej!

Zo zákulisia fotenia exkluzívneho kalendára Online psej školy – Martin Zounar s Limpynkou


Máme za sebou dva krásne dni fotenia psíkov so známymi tvárami krásnych a sympatických mužov, takže sa dámy máte skutočne na čo tešiť. Počasie nám prialo, všetci prišli so skvelou náladou, psíky boli všetci zlatí a dostavili sa aj média, aby pre vás natočili rozhovory so známymi tvárami hneď po odfotení pre náš Hafkalendár.
Expres.cz pre vás pripravili veľmi pekný rozhovor so skvelým hercom a veľkým psíčkarom Martinom Zounarom. Odporúčame si vypočuť veľmi pekné a zaujímavé video nie len o psoch, ale aj o tom ako sa Martinovi darí chudnúť.

Martin Zounar dáva rozhovor pre blesk.cz

Tomáš Kraus pre CNN Prima NEWS pripravil veľmi peknú reportáž s Martinom Písaříkom, Martinom Krausom a so psíkmi samozrejme. Keby ste to nevedeli, tak Martin Kraus sa nedávno oženil. Koho, že si to vzal? Uvidíte v reportáži vrátane kurióznych fotiek zo svadby.  

A nie je všetkým dňom koniec, ďalšie média sa chystajú, na fotografiách do kalendára práve teraz pracuje jeden z najlepších fotografov v Česku Jaroslav Urban a čoskoro môže visieť aj u vás doma. Nezabudnite, že sa k nám blížia Vianoce a toto je ten najkrajší darček pre každého psíčkara, alebo psíčkarku.

Zo zákulisia fotenia Martin Etzler so svojou ženou a Robert Jašków

Dnešným dňom vyhlasujeme predpredaj tohto psíčkovo mužského skvostu s cenou, ktorá je tak nízka, že budete brať hneď päť kusov a teraz si sadnite, aby to s vami neseklo, pretože toto tu ešte nebolo, keď totiž kúpite dva Haf kalendáre, tak tretí vám zaplatíme my, to je náš darček pre vás.

Ulovte si kalendáre za symbolickú cenu 13,68€  a ešte naviac v akcii 2+1 ako darček rýchlo tu, pokiaľ rozdávame. ❤️

A máte po Vianočných starostiach, maminka, sestra, babička budú mať veľkú radosť.
To nie je kalendár, to je pôžitok!
Môžete sa tešiť napríklad na Milana Peroutka s jeho prekrásnym psíkom. Milan je nahý do pól tela a psík išiel donaha úplne. No, ako hovorím skvost nad skvosty. 


Užili sme si pohodu medzi ľuďmi, ktorí milujú psíkov, tak ako my a to nás všetkých spája. A pretože pre psíky všetko, tak časť výťažku poputuje na rekonštrukciu veľkého a toľko potrebného azylu pre psíkov spolku Pes najvernejší priateľ.

Z backstagu David Svoboda s krásnym koňom na jazdeckom ranči v Hořoviciach

Rýchlo si uloviť kalendár pre seba a prvý darček pre rodinu>> 🎁

Štítky:
Komentáre