O Online psej škole

♥ Spojili sme sa, aby vzniklo niečo jedinečné, niečo čo tu ešte nie je. Aby vznikli kurzy na výcvik psa s láskou a vy ste nemuseli nikam dochádzať a mohli vychovať vášho psíka z pohodlia domova.♥

Sme šťastní, že môžeme pomáhať psičkárom už v troch krajinách.

Česko, Slovensko, Poľsko

Začínali sme v roku 2015 v Českej republike. V roku 2019 sme oficiálne rozšírili pôsobnosť na Slovensko. A teraz v roku 2020 sa nám podarilo ponuku našich online kurzov rozšíriť aj do Poľska. Sme veľmi vďační za to, že môžeme pomáhať tisícom psičkárom vychovať si ľahko svojho psíka z pohodlia domova.

Určite máme v pláne rozšíriť našu pôsobnosť aj do ďalších krajín, pretože ďakovné spätné väzby vás, členov kurzu, nás poháňajú na tejto ceste, osvete, že psa ide vychovať pozitívnou metódou bez kriku a násilia. 🙂

Je skvelé, že vďaka našim kurzom už tisíce psíčkarov zmenilo spôsob výcviku, naučili sa ako pracovať so psíkom s láskou, mať s ním krásny vzťah a napriek tomu mu nastaviť pevné hranice a dobre ho vychovať.

Zakladateľka projektu

Klára Groulíková

Cieľavedomé dievča, ktoré stálo na začiatku vzniku Online psej školy
Písal sa rok 2015. Fenka ridgebacka, dve neposlušné šteniatka a študentka tretieho ročníka gymnázia, ktoré vadil prístup na psom cvičisku plný kriku, ostnatých obojkov a trestov. To bol začiatok cesty Kláry Groulíkovej k úspešnému biznisu, do ktorého sa nakoniec zapojil aj jej brat. Cesta k Online psej škole nebola jednoduchá: musela si pomáhať brigádami a projekt chcela po roku zabaliť. Dnes pomohla vychovať viac ako 10 000 psíkov.🐶Pre celý príbeh kliknite na meno.

Naše trénerky, ktoré pre vás pripravujú kurzy

Veronika a jej psy Akim, Merlin a Theo

Úžasná slečna, ktorá sa rozhodla zasvätiť psom celý svoj život
Veronika je obyčajná slečna s neobyčajnými psami. Výcviku sa venuje už takmer 10 rokov, spoločne so svojimi troma psami sa venujú niekoľkým psím športom. Ich spoločný život sledujú prostredníctvom sociálnych sietí státisíce fanúšikov. Pravidelne sa objavujú v televízii, vystupujú na podujatiach, organizujú živé semináre a tréningy naprieč Českou republikou, kde pomáhajú majiteľom psom porozumieť ich zverencom, riešia výchovné problémy aj cvičia šteňatá.

Zdeňka Koldová

V kynológii sa pohybuje viac ako 20 rokov
Zaoberá sa problémovým správaním a prevýchovou psov. Robí výcvik vodiacich, asistenčných a canisterapeutických psov. Pre svoj handicap teraz cvičí aj svoju sučku austrálskeho ovčiaka Isabell. Získala cenu Nej pes 2012. S fenou Malinou získala ocenenie Statočné psie srdce a ocenenie Zlatého záchranárskeho kríža preberala priamo na Pražskom hrade.

Chcete vidieť, ako to so psami vie Veronika, ktorá vás kurzom prevedie?

Mrknite na video a potom už len obdivujte niekoľko z celkom 130 trikov, ktoré Verča a Akim dokážu.

Nepočúva? Robí si čo chce?

Poslanie je jasné: Vychovať ho, porozumieť mu a naučiť sa s ním pracovať tak, aby ľahko chápal, čo po ňom chceme.

Náročná misia? Kdeže, s nami to zvládnete ľavou zadnou.