Vďaka vám sme najväčšia psia škola v ČR aj na Slovensku. Ďakujeme.♥

Pes je s Vami prepojený

Možno o tom nemáte ani tušenie, ale Vy a Váš pes ste na energetickej úrovni prepojení. A to zvlášť pokiaľ máte psíka ako člena rodiny, milujete ho, trávite s ním veľa času, či už len tým, že ste s ním doma, alebo spolu niečo podnikáte.

Potom Vás Váš psík vníma viac, než si myslíte. Napríklad, chcete niečo urobiť a on už to vie… ešte než začnete fyzicky danú vec robiť.

Možno to poznáte. Hlavou Vám prebehne je tak krásne, pôjdem s ním na prechádzku a on už zbystrí. Potom sa začnete obliekať, ešte neberiete do ruky ani vodítko. Obliekate sa rovnako, ako keď idete napríklad na nákup alebo k susedke na kávičku, ale zatiaľ čo inokedy ho to necháva chladným, v kľude si ďalej hovie na pelechu, a len Vás pozoruje, tak teraz zbystrí, behá po byte, skáče.😀

No a ako vezmete do ruky vodítko, tak sa môže zblázniť radosťou.
Či už si to uvedomujete alebo nie. Váš pes Vás má prečítaného.
Alebo keď ste smutní, niečo vás trápi, často si k vám sadne, vlezie si k vám na klin a vysiela k vám lásku. Ale on vám nielen vysiela svoju lásku, on z vás to trápenie vyťahuje von. Vy zrazu zistíte, že sa cítite lepšie, že to z vás spadlo.

přečteného3

Áno, to je zásluha Vášho psíka.
Chce vás vidieť sa zase usmievať. Miluje vás viac ako sám seba. A pokiaľ mu to chcete oplatiť tým najlepším spôsobom, dajte mu lásku a voľnosť. Dajte mu slobodu, doprajte mu behať si, ako sa mu zapáči. Keď budete mať Vášho psíka dobre vychovaného, ​​nebudete sa ho musieť báť pustiť ho na voľno, nebudete ho musieť okrikovať a prať sa s ním na vodítku. Doprajte mu to, ja Vám s tým pomôžem!

Pokiaľ už ho skvele vycvičeného máte, potom Vám gratulujem! Pretože potom máte s veľkou pravdepodobnosťou šťastnejší život.😉

Psy vnímajú a cítia oveľa viac ako si my myslíme, a než si pripúšťame, pretože naša logická časť mozgu nám našepkáva: to nie je možné. A my to uzavrieme, ako že sa nám to asi zdalo…

Je pre nás prijateľnejšie spochybniť seba a povedať si, že už bláznime, než sa otvoriť niečomu novému a pripustiť. že je možné, že môj štvornohý priateľ je mojím skutočným priateľom v dobrem aj v zlom. ♥

>>„Psy sú ako ľudia, len lepší“ Prečo Alain Delon miluje psíkov?<<

přečteného4

Tiež ste mali niekedy pocit, že Vám Váš psík snáď naozaj rozumie, ale Váš rozum to radšej hneď zavrhol?
Napíšte nám Vašu skúsenosť s vnímaním Vášho miláčika, budeme radi za Vaše emaily či príspevky v komentároch. 🙂

Komentáre