Zázrak vo fľaštičke

Alebo Bachove kvetové esencie sú zázrakom prírody. Chcete byť zdravý? Chcete, aby Váš miláčik bol zdravý? Čítajte ďalej.

Dnes už nie je tajomstvom, že príčina všetkých chorôb je v stave našej mysle. A práve to riešia tieto zázračné kvapky. Fungujú doslova zázračne u ľudí i zvieratiek a môžete ich kombinovať aj s akoukoľvek liečbou, pretože sú úplne prírodné.

Či už máte doma psíka, mačičku, papagája, škrečka, kone, rybičky, ovečky či iné zvieratko môžete mu pomôcť s akýmkoľvek problémom.

Veľmi vhodné sú pre zvieratká:

• po chorobe, po úraze, šikanované zvieratá,
  • pre zvieratká prehnane závislé na človeku, stále nedospelé, nedôverčivé, nervózne,
  • nevypočítateľná, agresívna, často trucujúce, bez záujmu atď.

Výborne pomáhajú, keď riešime nejaký problém. Či už výchovný alebo zdravotný. Napr. keď si psík zvyká v dome, alebo sa učí na vodítku atď.

Ďalej pomáhajú pri:

• zápche, pri ekzémoch, bolákoch, pre zvieratká majúce často kliešte
  • začervenie, keď veľa padajú chlpy, pri diéte, pri alergiách, pri častom štekaní
  • hyperaktivite a neposednosti, keď sú podráždení, divokí, ustrašení, pri jazde autom

A dokonca aj u psov, ktorí majú problémy so správaním – dominantnosť, teritoriálne správanie alebo sú odmietaví k ostatným zvieratám.

Je to jednoduché.

‚KAM PRÍDÚ, TAM LIEČIA.‘

Hneď po použití tohto zázraku sa mení Vaša energia. Vy sa cítite inak a inak Vás vníma aj Vaše okolie. A rovnaké je to aj s Vašim miláčikom. Tento zázrak nás doslova hodí do harmónie a olúpe z nás všetky naše šupky ako, keď lúpete cibuľu.

Zrazu sa stávame sami sebou. Bez tých všetkých disharmónií a vzorcov správania, ktoré nám už dávno neslúžia.

U nás si môžete vybrať z dvoch spôsobov miešania.

Pre ľudí aj zvieratká:

Tak neváhajte a kliknite hneď tu>>