Vďaka vám sme najväčšia psia škola v ČR aj na Slovensku. Ďakujeme.♥

VÝHODY online výchovy psa

Premýšľate nad využitím našich služieb? Zaujíma vás, v čom je výcvik online psej školy inovatívny a aké výhody obnáša? A prečo by mohla výchova online vyhovovať práve vám? To všetko vám povieme v dnešnom článku!

1) Časová flexibilita

🍀 Chápeme, že v dnešnej uponáhľanej dobe je zložité perfektne naplánovať každú hodinu každého dňa. Deliť čas medzi svoju rodinu, prácu, priateľov a starostlivosti o seba a domácnosť unaví každého a občas už jednoducho nemáte čas, energiu a náladu chodiť so svojím psom na cvičák, kde budete vyčerpaní, netrpezliví a nevydáte zo seba to najlepšie. A práve v tom je spôsob výcviku z domu skvelým variantom.

🍀 Nestíhate hodinu cvičáka? Budete preč? U nás máte lekcie k dispozícii 24 hodín denne nech už ste kdekoľvek. Výcvik so svojím psom si tak môžete časovo zorganizovať tak, ako to bude najlepšie vyhovovať vám a vášmu maznáčikovi.

🍀A ďalšia výhoda? Postupujete vlastným tempom! Nikto vám nebude nadávať, že máte daný cvik alebo povel už dávno vedieť. Vždy vám totiž pôjde niečo lepšie a niečo zas horšie, ísť podľa plánu robeného pre všetkých aj tak vás bude akurát viac tlačiť.

🍀Prístup ku všetkým materiálom v kurze máte na rok alebo na dva – podľa kurzu. Čo je dostatok času sa ku všetkému vrátiť, keď budete potrebovať, nemusíte sa nikam ponáhľať.🤩🍀

🍀 Hoci je to online kurz, NEmusíte byť v danú hodinu online – pri PC alebo telefóne. Všetko je v kurze a výzvach pripravené a vy si video pustíte kedykoľvek máte čas a chuť, napríklad aj pri pauze v práci.😊

2) Široká ponuka služieb

🍀 V našej ponuke nájdete vždy to, čo potrebujete. V našej ponuke si prídu na svoje majitelia šteniat aj dospelých psov. Ťahá váš pes na vodítku? Pomôže vám náš kurz Stop ťahaniu. Chcete, aby váš pes prišiel vonku na prvé zavolanie? Pomôže naša Privolávačská výzva. Pes počúva, ale chcete niečo viac? Skúste náš kurz neopozeraných psích trikovU nás si vyberiete kurz a službu presne na mieru.

3) Komunita, podpora, spätná väzba

🍀 Pri každom kurze máte k dispozícii skúsenú cvičiteľku, na ktorú sa môžete kedykoľvek zadarmo obrátiť. U nás na to nikdy nie ste sami, vždy prídeme s riešením presne pre vás.

🍀 Ku kurzu tiež dostanete prístup do uzavretej facebookovej skupiny, v ktorej môžete komunikovať spolu s ďalšími členmi danej výzvy alebo kurzu. Do skupiny môžete tiež nahrávať svoje úspechy či neúspechy a spolu s ďalšími členmi a cvičiteľkou dôjsť k tým najlepším výsledkom.

4) Trénujeme pomocou pozitívnej motivácie

🍀 Žiadny krik, žiadny nátlak a pocit zlyhania. Všetky naše ponúkané kurzy sú založené na pozitívnej motivácii, ktorá pomáha utvárať pevné puto medzi psom a jeho pánom. Naučíte sa tak vnímať svojho psa a ten čoskoro zistí, že s pánom je vonku najväčšia zábava.

🍀 Nemusíte sa báť, že z výzvy vypadnete alebo že vaše výkony nebudú dostatočné. Po ruke máte vždy našich lektorov a ďalších členov kurzu, s ktorými spoločne dôjdete k tým najlepším výsledkom. Sme tu pre vás. 😊

Komentáre