Vďaka vám sme najväčšia psia škola v ČR aj na Slovensku. Ďakujeme.♥

TOP odmeny pre psov

Chcete svojmu psovi dopriať niečo nové? Zháňate kvalitné tréningové maškrty? Alebo skôr niečo za odmenu a na zabavenie? Predstavujeme naše top maškrty pre psov, ktoré sú 100% prírodné, z kvalitných surovín, bez éčok, farbív a dochucovadiel. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých variantov, aby ste svojmu miláčikovi vždy dopriali len to najlepšie.

Výcvikové pamlsky Poslušnosť do vrecka

Pamlsky z našej ponuky Poslušnosť do vrecka sú ideálne pre využitie pri tréningu doma aj vonku.

Prečo Poslušnosť do vrecka?

– 100% prírodné suroviny, bez farbív, éčok a ochucovadiel

– ľahké dávkovanie

– pamlsky sa nedrobia ani nemastia

– úžasná vôňa

– široká ponuka vrátane hypoalergénnych verzií

Treska s červenou repou 12 mm

Voňavé pamlsky z tresky obsahujú 75 % živočíšnych bielkovín, z väčšiny tvorenej mäsom z tresky a arktickým krillom, doplnené o hovädziu múčku a škvarky, sušené vajcia, rybí vývar a lososový proteín.

15 % je tvorených rastlinnými produktmi pre lepšiu konzistenciu maškrty a obohatenie o ďalšie živiny. Zloženie je doplnené o pivovarské kvasnice, hovädzí kolagén a lososový olej.

Treska s lososovým olejom 8 mm

Prírodné a neodolateľné, to sú maškrty s tresčím mäsom, lososovou, hovädzou, bravčovou a hydinovou múčkou, rybím vývarom zo sleďa a jemne mletých hovädzích škvarkov.

15 % tvorí rastlinná zložka pre lepšiu štruktúru pamlsky- ryža, pohánková múka, kukuričné ​​a pšeničné klíčky. Všetko je doplnené o kelpu, spirulínu a chlorellu, pivovarské kvasnice, hovädzí kolagén, lososový olej a vitamín C.

Pamlsky sú bezlepkové.

Kačka s lososovým olejom 8 mm

Odmena plná kačice, kôrovcov, hovädzieho, bravčového, mletých škvarkov a sušenej hydinovej pečene. To dopĺňa rastlinná zložka, pivovarské kvasnice, hovädzí kolagén a lososový olej. Jednoducho poriadne voňavá dávka motivácie pre vášho miláčika.

Pamlsok je vo forme menších valčekov, ktoré sú vhodné aj pre šteňatá, menšie a stredné plemená. Pre väčšie psíky voľte maškrty o veľkosti 12 mm.

Hmyzí proteín s morskou riasou 8 mm

Neodolateľné maškrty s hmyzím proteínom sú vhodné pre psov s citlivým zažívaním či v diéte. Maškrty sú hypoalergénne, nízkotučné, bez lepku, vhodné pre psíkov menšieho a stredného vzrastu.

V zložení nájdete hlavne hmyzí proteín, mikrobiálny proteín, fermentovanú rybiu múčku z tresky, škvarkovú múčku a pečeňový proteín. Maškrty ďalej obsahujú cca 15 % tepelne upravených rastlinných surovín, vďaka ktorým maškrta drží pohromade – ryžovú múku, pohánkovú múku, morskú riasu kelpu a sladkovodnú riasu chlorellu. To všetko je doplnené o pivovarské kvasnice.

Páči sa vám naša ponuka a neviete, ktorú verziu zvoliť? Práve preto ponúkame náš skúšobný balíček 4x 100 g, v ktorom môžete vyskúšať verzia – 100 g Hmyzí proteín s morskou riasou 8 mm, 100 g Kačica s lososovým olejom 8 mm, 100 g Treska s lososovým olejom 8 mm a 100 g Treska s červenou repou 12 mm.

Sušené pamlsky

Sušené maškrty na zabavenie doma alebo ako veľká odmena. Sú plné živín a chuti a garantujeme, že uspokoja aj tých najväčších maškrtníkov.

Sušený kurací parátok

Parátik predstavuje ľahko stráviteľnú maškrtu, ktorá posilňuje žuvacie svaly a zuby. Poskytuje skvelý zdroj vápnika a na zabavenie poslúži psom všetkých plemien a veľkostí. To všetko bez konzervantov, farbív, dochucovadiel a glycerínu.

Balenie po 1 kuse.

Hovädzie priedušnice – kolieska

Sušená pochúťka pre všetky plemená psov. Hryznutím priedušnice dochádza k mechanickému čisteniu zubov. Balenie obsahuje 100% hovädziu tracheu (priedušnicu), ktorá si kvalitným sušením zachováva všetky živiny a nutričné ​​hodnoty.

Balenie po 80 g.

Pečeňové sušienky „Privolanie je naša“ 200 g

Chrumkavé a neodolateľné, to sú naše pečeňové sušienky. Kocky o veľkosti cca 1 cm sú ručne vyrábané v malej rodinnej firme, svojou veľkosťou sú vhodné ako odmena aj pre menšie psíky.

Vďaka svojmu zloženiu s 65% pečene, 20% ražnej múky, 10% ražných otrúb, 5% domácich vajec a štipky majoránky sú odmenou aj pre poriadnych gurmánov. Zdravé a 100% prírodné, bez umelých farbív, aróm a éčok.

Uško na prúžky pre malé psie guľôčky 100 g

Bravčové uši sú pre psov delikatesou, ktorá ich dokáže zabaviť na dlhú chvíľu. Vďaka svojej veľkosti a tvrdosti boli doteraz skôr pre psíkov stredných a väčších plemien. Práve preto malých sme do našej ponuky zaradili bravčové uši krájané na menšie prúžky.

Uši sú skvelým zdrojom kolagénu, ktorý je dôležitý pre zdravý pohybový aparát, okrem toho prispievajú ako prevencia vzniku zubného kameňa, vynachváliť si ich nemôžu ani majitelia prezubujúcich šteniat.

Bravčové uši obsahujú vyššie množstvo tuku, vyhnúť by sa im preto mali majitelia psíkov na diéte alebo maznáčikov s citlivejším zažívaním. S dávkovaním to preto nepreháňajte a uši majte ako naozaj veľkú odmenu párkrát do týždenne.

Komentáre