Vďaka vám sme najväčšia psia škola v ČR aj na Slovensku. Ďakujeme.♥

Spánok so psom ako liek? 🐶

10.11. 2021

Spánok s Vaším psíkom Vám otvára srdce a roztáča čakry.

  • Spíte s Vaším psíkom v jednej posteli?
  • Alebo do postele nesmie?

Ak máte pri posteli ceduľu s nápisom „Zákaz vstupu“, môžete sa okrádať o pozitívnu energiu, ktorú Vám Váš psík celú noc odovzdáva a tiež mu nedovoľujete, aby si k Vám vytvoril obrovské citové puto.

Spánok so psom, posilňuje Váš vzťah. Pes potrebuje cítiť lásku ako my a keď ju cíti, je s ním jednoduchšia práca, je ľahšia jeho výchova, pretože je šťastný.

Len si to predstavte. Budete sa viac snažiť, veci Vám lepšie pôjdu, keď budete vedieť, že je niekto kto Vás má naozaj rád, alebo keď viete, že večer Vás zase zatvoria do tej búdy, kde budete celú noc sám/sama. Asi by Vám veľmi do spevu nebolo, nieto aby ste sa snažili a učili sa nové povely.

Pokiaľ Vášho psíka milujete a trávite spolu veľa času, potom ste na energetickej úrovni prepojení. Váš miláčik vám potom preukazuje väčšie služby, než si vôbec vieme predstaviť.

3

Ak spíte s ním v jednej posteli, možno poznáte ten pocit. Keď sa ráno prebudíte stlačený na okraj postele, div že z nej nespadnete. Chcete sa prikryť a nemôžete vytiahnuť deku? Ťaháte, ťaháte a stále nič? Pozriete sa a Váš miláčik rozvalený cez celú posteľ, leží na deke, ktorú má nahrnutú pod sebou a spokojne si spinká.

Vy sa usmejete a cítite pocit šťastia. Doprajte aj Vášmu psíkovi pocit šťastia a slobody. Je vedecky dokázané, že vychovaný pes je oveľa šťastnejší ako pes nevychovaný, ktorý je často okrikovaný a trestaný. Doprajte Vášmu psíkovi slobodu a vychovajte ho tou najľahšou a 100% pozitívnou cestou. 

Toto všetko môžeme vidieť voľným okom. Toto všetko sa odohráva na povrchu. Ale pod povrchom sa deje oveľa viac. Niečo, čo voľným okom vidieť zatiaľ nevieme. Váš psík na energetickej úrovni neustále pracuje na tom, aby ste boli zdraví a šťastní.

V spánku s Vami Váš psík pracuje na tom, aby Vaše čakry fungovali tak, ako majú a otvára Vaše srdce.

  1. Automatická kresba u človeka, ktorý nespí so svojím psom.
  2. Automatická kresba u človeka spiaceho so svojím psom, ktorého miluje.
auto

Preto sa ráno prebudíte možno trochu rozlámania z malého priestoru v posteli, ktorý na Vás zostal, ale o to šťastnejší.

Psy majú oveľa kratší život ako my ľudia, tak zahoďte predsudok, že pes do postele nepatrí, užívajte si s Vašim miláčikom každú minútu a uvidíte, že sa Vám odvďačia.

Pokiaľ si Vášho psíka do postele z nejakého dôvodu nemôžete brať, dávajte mu najavo svoju lásku počas dňa, kdekoľvek. Maznajte sa s ním a prijímajte od neho jeho liečivú energiu. Že je prítomnosť psa liečivá, nie je žiadna novinka, asi všetci poznáme canisterapiu – terapiu psom.🙂

Životným poslaním Vášho psa je totiž VAŠE šťastie a VAŠE zdravie. On tu žije pre vás. Nikoho iného na svete nemá.

Komentáre