Prekladač psej reči

Alebo ako najefektívnejšie vychováte Vášho psa.

Využívate už najúčinnejší prekladač psej reči?

Hovorí sa učenie = mučenie, ale vôbec to tak byť nemusí. Mám pre vás dve otázky.

1.     Kedy sa toho Vy alebo Vaše deti najviac naučíte?

2.   Keď ste pod tlakom a v strese alebo, keď sa hráte a pritom si ani nevšimnete, že sa vlastne niečo učíte?

Určite mi dáte za pravdu, že učení Určite mi dáte za pravdu, že učenie formou hry je oveľa efektívnejšie ako stres a tlak.

A úplne rovnako to majú aj naši miláčikovia.

Radi by sme Vám teraz tu predstavili tú najláskyplnejšiu, najhravejšiu a pritom najúčinnejšiu formu učenia Vášho psíka.

Podľa otázok, ktoré nám často chodia, mnoho ľudí túto formu učenia ešte nepozná a pritom je to to najlepšie, čo môžete pre svojho psíka urobiť.

Ide o metódu pri, ktorej ste tzv. prepojení so svojim psíkom a ste obaja tu a teraz.

Váš pes je maximálne šťastný a pritom sa učí, navyše učenie touto metódou ho veľmi baví. Páči sa mu tak, že ani nechce prestať. A je radosťou bez seba každý deň, keď beriete do ruky onú zázračnú krabičku, ktorej sa hovorí kliker, čo je pomôcka na učenie a výchovu. Tento malý zázrak kúpite na našom e-shope tu.

S nami to zvládnete sami. Bez prísnych cvičiteľov na cvičáku a bez stresu i násilia. 🙂

Váš psík miluje vás, pozná vás, dôveruje vám a má vás prečítaného, ​​preto z celého srdca odporúčame učiť si ho sami doma. Je to najefektívnejšie, zlepší sa Váš vzťah a dôvera medzi Vami porastie.

Výborné je pritom striedať priestory.
Raz doma, potom napríklad na záhrade, a keď to zvláda, tak mu dať pár povelov na ulici (v bežnej prevádzke. :D) Nestane sa Vám potom, že Vás vypočuje napr. len doma a vonku si bude robiť čo chce.

Nezáleží ak chcete zvládnuť len základy poslušnosti alebo sa budete učiť zatvárať dvere, zapínať svetlo či nosiť noviny, touto najpozitívnejšou metódou zvládnete všetko sami, v domácom pohodlí a s radosťou.
Pokiaľ chcete ušetriť a chcete, aby Váš psík bol šťastný veľmi radi Vám s tým pomôžeme.

Pripravili sme pre Vás tri stupne výchovy pre každého psíka z domu s láskou a bez stresu.

1.   stupeň – Materská škôlka pre šteniatka

2.   stupeň – Základná škola

3.   stupeň – Stredná škola

4. stupeň- Vysoká škola

Kompletná výchova a pochopenie Vášho psíka je pre Vás pripravená práve v tejto Online psej škole. V tomto kurze sa samozrejme okrem toho hlavného naučíte aj to čo v „materskej škôlke“ a na „základnej škole.“ Skrátka je tu pre Vás pripravené všetko na jednom mieste, prehľadne a zábavne. 🙂

Vezmeme Vás za ručičku a krok za krokom dovedieme k cieľu.

Už nemusíte dochádzať nikam za stresom, to Vy ste ten najlepší učiteľ pre Vášho miláčika a kliker je vstupenkou pre Vás oboch do sveta radosti a zábavy.

Vďaka nemu nájdete spoločnú reč.
Zlepší sa komunikácia medzi Vami a hlavne Váš pes Vám bude konečne rozumieť.
Bude rozumieť tomu čo hovoríte a čo po ňom chcete.

Je to v podstate taký prekladač medzi Vami a Vaším psíkom.

Naučiť sa tento prekladač používať je veľmi jednoduché a zvládne to každý. Začnite hneď teraz tu>>

Milujeme psy a chcem pre nich len to najlepšie ♥