Vďaka vám sme najväčšia psia škola v ČR aj na Slovensku. Ďakujeme.♥

Prekladač psej reči

Alebo ako najefektívnejšie vychováte Vášho psa.

Využívate už najúčinnejší prekladač psej reči?

Hovorí sa učenie = mučenie, ale vôbec to tak byť nemusí. Mám pre vás otázku.

1.   Kedy sa toho Vy alebo Vaše deti najviac naučíte?

Keď ste pod tlakom a v strese alebo, keď sa hráte a pritom si ani nevšimnete, že sa vlastne niečo učíte?

Určite mi dáte za pravdu, že učenie formou hry je oveľa efektívnejšie ako stres a tlak.

A úplne rovnako to majú aj naši miláčikovia.

Radi by sme Vám teraz a tu predstavili tú tú najláskyplnejšiu, najhravejšiu a pritom najúčinnejšiu formu učenia Vášho psíka.

Podľa otázok, ktoré nám často chodia, mnoho ľudí túto formu učenia ešte nepozná a pritom je to to najlepšie, čo môžete pre svojho psíka urobiť.

Ide o metódu pri, ktorej ste tzv. prepojení so svojim psíkom a ste obaja tu a teraz.

Váš pes je maximálne šťastný a pritom sa učí, navyše učenie touto metódou ho veľmi baví. Páči sa mu tak, že ani nechce prestať. A je radosťou bez seba každý deň, keď beriete do ruky onú zázračnú krabičku, ktorej sa hovorí kliker, čo je pomôcka na učenie a výchovu. Túto pomôcku kúpite vo zverimexe alebo u nás na e-shope a stojí do pár eur.

S nami to zvládnete sami. Bez prísnych cvičiteľov na cvičáku a bez stresu aj násilia.

Váš psík miluje Vás, pozná Vás, dôveruje Vám a má Vás prečítaného, ​​preto z celého srdca odporúčame učiť si ho sami doma. Je to najefektívnejšie, zlepší sa Váš vzťah a dôvera medzi Vami porastie.

Výborné je pritom striedať priestory.

Raz doma, potom napríklad na záhrade, a keď to zvláda, tak mu dať pár povelov na ulici (v bežnej prevádzke.) Nestane sa Vám potom, že Vás vypočuje napr. len doma a vonku si bude robiť čo chce.

Nezáleží či chcete zvládnuť len základy poslušnosti alebo sa budete učiť zatvárať dvere, zapínať svetlo či nosiť noviny, touto najpozitívnejšou metódou zvládnete všetko sami, v domácom pohodlí a s radosťou.
Pokiaľ chcete ušetriť a chcete, aby Váš psík bol šťastný, veľmi radi Vám s tým pomôžeme.

Pripravili sme pre Vás tri stupne výchovy pre každého psíka z domu s láskou a bez stresu.

1.   stupeň – 5 dňová Akadémia pozitívneho výcviku 

2.   stupeň – Základná poslušnosť pre psy (variant pre šteňa aj pre starších dospelých psíkov)

3.   stupeň – pre aktívnych psíčkarov Psie triky – zábava a úchvatné triky 

Kompletná výchova a pochopenie Vášho psíka je pre Vás pripravená v kurze Základná poslušnosť. Všetko na jednom mieste, prehľadne a zábavne.

Vezmeme Vás za ručičku a krok za krokom dovedieme k cieľu. Už nemusíte nikam dochádzať a stresovať sa na cvičáku, to Vy ste ten najlepší učiteľ pre Vášho miláčika a kliker je vstupenkou pre Vás oboch do sveta radosti a zábavy.

Vďaka nemu nájdete spoločnú reč. Zlepší sa komunikácia medzi Vami a hlavne Váš pes Vám bude konečne rozumieť. Bude rozumieť tomu, čo hovoríte a čo po ňom chcete. Je to v podstate taký prekladač medzi Vami a Vašim psíkom.

Naučiť sa tento prekladač používať je veľmi jednoduché a zvládne to každý, začnite hneď teraz v našej 5 dňovej akadémii tu>>

Milujme psy a chcejme pre nich iba to najlepšie. ♥

Komentáre