Vďaka vám sme najväčšia psia škola v ČR aj na Slovensku. Ďakujeme.♥

Najlepšie Vianočné darčeky pre Vašich psích miláčikov

Pre väčšinu z nás sú naši miláčikovia neodmysliteľnou súčasťou rodiny.

A čo je lepšie ako našim milovaným chlpáčom prejaviť našu lásku?

  • Predsa urobiť im radosť drobnosťami. Či už ide o vianočný darček pre psa alebo len tak pre radosť.

V nasledujúcich riadkoch by som rada rozobrala pár inšpirácií na darček pre psíka. Ideálne sú napríklad ako narodeninový alebo vianočný darček, samozrejme ich ale môžete zaobstarať len tak pre radosť. Myslím, že príležitosť je vždy, môžete napríklad aj zakúpiť darčekový poukaz online a venovať ho svojim známym. Veľkým trendom sú aj darčekové balíčky pre psov.

Joo a taká malá – veľká novinka je, že máme úplne nový eshop (eshop.onlinepsiskola.cz) Niektoré tipy na darčeky nájdete u nás na eshope, iné sú naše odporúčania na kvalitné produkty od iných výrobcov – nejedná sa o reklamu, ale iba o naše skúsenosti na darčeky pre psíčkarov a ich psíkov.

Všetky produkty na našom eshope sú vyrábané z kvalitných materiálov v Česku a časť z každého nákupu u nás ide na podporu psíkov a ďalších zvieratiek v núdzi. Tak už poďme na to.🙂

Hlavolamy pre psov

Trendom posledných rokov sú hlavolamy, ktoré slúžia u psov na podporu ich zvedavosti a premýšľania. Chlpáči pre získanie maškrty musia navyše zapojiť jemnú motoriku.

  • Hlavolamy môžu poslúžiť ako spoločná zábava pre zvieratá aj majiteľov, alebo na skrátenie dlhej chvíle o samote. Prispievajú tým k zlepšeniu psychického stavu a ako ochrana pred nudou. Využijete najmä pri dlhých a daždivých zimných večeroch.

Zaobstarať sa dá nepreberné množstvo variantov podľa stupňov obťažnosti. Začnite s najľahším variantom a postupne obťažnosť zvyšujte. Vyberajte modely, ktoré myslíte, že Vášho maznáčika zaujmú najviac.

Odporúčam produkty od českých značiek DOGLOG alebo Manahu.cz.

Zdroj: www.manahu.cz
Zdroj: www.doglog.cz

Kvalitné psie pelechy a ortopedické matrace

Nie je nad kvalitný a extra príjemný pelech, zvlášť ak máte psa spáča, ktorý prespí celú noc a polovicu dňa. To sa potom oplatí do pelechu trochu zainvestovať, nech sa mu tam krásne odpočíva.

Na výbere pelechov sme si dali záležať a opäť sú všetky pelechy od českého výrobcu O’lala Pets, ktorý používa výhradne kvalitné materiály a máme v ponuke ako pelechy cenovo dostupné pre každého, tak peliešky a ortopedické matrace, exkluzívne pre náročných majiteľov psíkov. (Ale aj pre majiteľov mačičiek a králikov.)

https://eshop.onlinepsiskola.cz/pelechy-pro-psy-a-kocky/
https://eshop.onlinepsiskola.cz/pelechy-pro-psy-a-kocky/

Poriadne konzervy

Snáď každý pes miluje poriadne porcie mäsa a kvalitné konzervy. Darčeky pre psov na Vianoce predsa nemusia byť len hračky. Nie je preto nič lepšie ako im čas od času takú parádu dopriať. Konzervy môžu byť tiež perfektným spoločníkom na výlety alebo ako obohatenie pri kŕmení granulami. Niektoré varianty môžete použiť aj pri kŕmení metódou BARF.

Vyberať môžete aj z hypoalergénnych variantov alebo z ponuky produktov obohatených o vývar alebo lososový olej. Konzervy sú ideálne pre psy všetkých veľkostí a veku.

Odporúčam české firmy FALCO (konzervy Max), Bohemia Pet Food alebo Marp. Konzervy beriem ako ideálny variant pre ľudí, ktorí sami mäso nejedia, ale zároveň ho chcú svojim chlpáčom dopriať v pohodlí domova.

Originálne hračky

Ak máte psa, ktorý sa rád hrá a hryzie nové veci a hračky, potom mu určite urobíte radosť nejakou novou super hračkou.

Na našom eshope nájdete viac ako 100 najrôznejších hračiek od pískacích cez plyšové až po odolné preťahovacie hračky. Hračky sú vyrobené z kvalitných materiálov v českej firme O’lala Pets, ktorá svoje hračky vyváža do celej Európy.

https://eshop.onlinepsiskola.cz/pelechy-pro-psy-a-kocky/
https://eshop.onlinepsiskola.cz/hracky-pro-psy/

Domáce psie pamlsky

Ak radi pečiete, nezostávajte len pri dobrôt pre ľudí. Existuje celý rad receptov na domáce psie maškrty, ktoré môžete rôzne kombinovať alebo upravovať podľa preferencií Vašich chlpáčov. Pár receptov aj tipov nájdete aj v jednom z našich článkov v klube.

Domáce maškrty sú navyše pekným darčekom pre ďalších psích chovateľov alebo parádna desiata po spoločných tréningoch s ďalšími psíkmi.

Naše osvedčené recepty na psie sušienky, muffiny alebo napríklad tortu nájdete v našej Psej kuchárke, ktorú si môžete prihodiť k nákupu na našom eshope..

Obojky

Ako ďalšie by som rada spomenula obojky od firmy Cloud7. Značka je pôvodom z Berlína a zakladá si na ekologickej stránke a vysokej kvalite, to všetko za použitia funkčných materiálov. Obojky od firmy O’lala Pets nájdete tiež na našom eshope.

Pamlsky sušené mrazom

Jedná sa o 100% prírodné maškrty, ktoré neobsahujú glycerín, obilniny ani žiadne farbivá a konzervátory. Výrobky sú totiž zhotovované zo surového mäsa metódou lyofilizácie, teda sušením mrazom.

  • Tým sa zachováva aróma, chuť a hlavne nutričná hodnota mäsa v surovom stave. Ide teda o veľmi vhodné a zdraviu prospešné maškrty, ktoré si obľúbia aj zástancovia metódy BARF.

Zo skúsenosti môžem odporučiť výrobky RAW RAW. Vyberáte hneď z niekoľkých variantov, od králika po krevety.

Zdroj: www.raw-raw.cz

Doplnky, psie motýliky a šatky

Psie motýliky od českej firmy FUNKY DOG sú:

  • ekologické
  • vegánske
  • vyrábané z prírodných materiálov, ako bavlna, ľan alebo piñatex

Mojím favoritom sú motýliky, ktoré slúžia ako pekný doplnok na psí postroj alebo obojok. Vyberať môžete hneď z niekoľkých veľkostí. Pripnutie je vďaka použitiu suchého zipsu rýchle a jednoduché. Ideálne aj ako doplnok na spoločenské akcie alebo svadby. V ponuke nájdete tiež obojky a postroje, vodítka, šatky alebo hračky.

Spoločnosti FUNKY DOG navyše prispieva a venuje časť zárobku jednotlivým útulkom, organizáciám či osobám.

idíte t

Vidíte teda, že Vaše peniaze idú na kvalitný tovar a navyše pomáhajú dobrej veci. No nie je to perfektná kombinácia?

Zdroj: www.funkydog.cz

  Dúfame, že vám naše tipy na vianočné darčeky pre psíkov boli prínosom a ak Vás zaujalo niečo z nášho eshopu  rozhodnete sa nás a psíkov v núdzi podporiť práve nákupom darčekov u nás, budeme sa veľmi tešiť.

🙂 Mrknite k nám –> https://eshop.onlinepsiskola.cz/

Štítky:
Komentáre