Vďaka vám sme najväčšia psia škola v ČR aj na Slovensku. Ďakujeme.♥

Najlepšie vianočné darčeky pre Vašich psích miláčikov

Pre väčšinu z nás sú naši miláčikovia neodmysliteľnou súčasťou rodiny.

A čo je lepšie ako našim milovaným chlpáčom prejaviť našu lásku?

  • Predsa urobiť im radosť drobnosťami. Či už ide o vianočný darček pre psa alebo len tak pre radosť.

V nasledujúcich riadkoch by som rada rozobrala pár inšpirácií na darček pre psíka. Ideálne sú napríklad ako narodeninový alebo vianočný darček, samozrejme ich ale môžete zaobstarať len tak pre radosť. Myslím, že príležitosť sa nájde vždy, môžete napríklad aj zakúpiť darčekový poukaz na nejaký z našich 9 online kurzov a venovať ho svojim známym.

Niektoré tipy na darčeky nájdete u nás na eshope, iné sú naše odporúčania na kvalitné produkty od iných výrobcov – nejedná sa o reklamu, ale iba o naše skúsenosti na darčeky pre psíčkarov a ich psíkov.

Všetky produkty na našom eshope sú vyrábané z kvalitných materiálov. Tak už poďme na to.🙂

Hlavolamy pre psov

Trendom posledných rokov sú hlavolamy, ktoré slúžia u psov na podporu ich zvedavosti a premýšľania. Chlpáči na získanie maškrty musia navyše zapojiť jemnú motoriku.

  • Hlavolamy môžu poslúžiť ako spoločná zábava pre zvieratá aj majiteľov, alebo na skrátenie dlhej chvíle o samote. Prispievajú tým k zlepšeniu psychického stavu a ako ochrana pred nudou. Využijete obzvlášť pri dlhých a daždivých zimných večeroch.

Zaobstarať sa dá nepreberné množstvo variantov podľa stupňov obtiažnosti. Začnite s najľahším variantom a postupne obtiažnosť zvyšujte. Vyberajte modely, ktoré myslíte, že Vášho maznáčika zaujmú najviac.

Odporúčam produkty od českých značiek DOGLOG alebo Manahu.cz.

U nás najdete tiež rôzne hlavolamy tu>> Tie sa najlepšie postarajú o zábavu pri rozbaľovaní darčekov a nie len na Štedrý večer urobia psíkovi radosť.

Kvalitné psie pelechy a ortopedické matrace

Nie je nad kvalitný a extra príjemný pelech, zvlášť ak máte psa spáča, ktorý prespí celú noc a polovicu dňa. To sa potom oplatí do pelechu trochu zainvestovať, nech sa mu tam krásne odpočíva.

Na výbere pelechov sme si dali záležať. Peliešky a ortopedické matrace, exkluzívne aj pre náročných majiteľov psíkov.

Kvalitní termo pelíšek

Originálne hračky

Ak máte psa, ktorý sa rád hrá a hryzie nové veci a hračky, potom mu určite urobíte radosť nejakou novou super hračkou.

Na našom eshope nájdete viac ako 150 najrôznejších hračiek od pískacích cez plyšové až po odolné preťahovacie hračky. Hračky sú vyrobené z kvalitných materiálov.

Lízací had – skvělá zábava

Domácie psie pamlsky

Pokiaľ radi pečiete, nezostávajte len u dobrôt pre ľudí. Existuje celý rad receptov na domáce psie maškrty, ktoré môžete rôzne kombinovať alebo upravovať podľa preferencií Vašich chlpáčov. Pár receptov a tipov nájdete v našej Psej kuchárke, ktorú dávame ako darček zadarmo ku každému nákupu u nás na eshope. A je tam aj recept na psiu tortu, sušienky a muffiny. 🤩

Domáce pamlsky sú navyše pekným darčekom pre ďalších psích chovateľov alebo parádna desiata po spoločných tréningoch s ďalšími psíkmi.

Obojky

Ako ďalšie by som rada spomenula obojky od firmy Cloud7. Značka je pôvodom z Berlína a zakladá si na ekologickej stránke a vysokej kvalite, to všetko za použitia funkčných materiálov.

Pamlsky Poslušnosť do vrecka nesmú chýbať pod stromčekom.

Jedná sa o 100% prírodné suroviny: žiadne éčka, umelé farbivá ani ochucovadlá. Jednoducho kvalita, za ktorou si stojíme!🤩

Jelenie parohy alebo tyčinky pre zdravé zúbky? 

Tým určite nič nepokazíte a psík bude mať čo žužlat pri rozbaľovaní darčekov.❤️

Dúfame, že vám naše tipy na vianočné darčeky pre psíkov boli prínosom a ak vás zaujalo niečo z nášho eshopu a rozhodnete sa nás a psíkov v núdzi podporiť práve nákupom darčekov u nás, budeme sa veľmi tešiť.

https://eshop.onlinepsiskola.cz/
Komentáre