Vďaka vám sme najväčšia psia škola v ČR aj na Slovensku. Ďakujeme.♥

Čo sa deje s dušami psíkov po odchode za dúhu?

Na túto tému sme sa rozhodli osloviť profesionála v odbore, ktorý sa dušami po smrti a nielen u zvieratiek zaoberá už veľa rokov a za tie roky so svojou skupinou EPRV777 už vyriešil mraky prípadov, na ktoré už nestačí racionálne vysvetlenie.

Srdečne vítame novú posilu nášho tímu pána Jaroslava DrábkaKlube pre psíčkarov srdcom.

Pri svojej práci riešia okrem iného aj prípady s dušami psíkov či mačičiek po smrti a pretože sa nám množia otázky na tému reinkarnácie psíkov rozhodli sme sa požiadať pána Drábka o jeho pohľad a skúsenosti v tomto pre väčšinu zmien.

Okrem toho sa pán Drábek roky zaoberá liečením zvieratiek bylinkami a nejednému zvieratku už touto cestou doslova zachránil život.

Vaše otázky na témy:
duša psíkov po smrti a duša zvieratiek všeobecne, zdravotné ťažkosti u zvieratiek a ich liečba prírodnou cestou, môžete smerovať na pána Drábka priamo

Klube pre psíčkarov srdcom tu.

Komentáre