ČO S DLHÝMI ZIMNÝMI VEČERMI?

• Aj v zime a z tepla domova sa dá trénovať poslušnosť vášho psíka.
  • Možno máte práve teraz viac času venovať sa poslušnosti alebo zábave s vaším psíkom.
  • Každý pes aj pániček je iný, ale v tejto výzva si nájde TO SVOJE každý.

S touto našou výzvou zabavíte celú vašu rodinu aj psíka.

Predstavte si, že:

• Váš pes je perfektne vychovaný
  • Vy aj pes ste spokojný a nemusíte sa s ním rozčuľovať, že neposlúcha
  • Poslúchne vás na prvýkrát a rád, pretože ho to baví
  • Váš pes pribehne na prvé privolanie a to za všetkých okolností
  • A ako bonus ovláda zábavné psie kúsky, s ktorými sa môžete chváliť pred návštevou

Pekná predstava, ale zatiaľ nereálna? S nami to dokážete behom štyroch týždňov.

Už dosť starým nefunkčným metódam výchovy psa.

Nová a zábavná metóda výchovy má skutočné výsledky. Spolu to konečne zvládneme, uvidíte!

Máme reálné výsledky, žiadne výmysly! 🙂

Toto sú príspevky absolventov našich ďalších kurzov a výzvy.

Prihláste sa do zimnej výzvy za akčnú predpredajovú cenu. Počet miest je obmedzený len na 50 účastníkov.

Začínáme všetci spoločne už 2.1.2024. Cena mesačnej unikátnej výzvy je 125€.

Chcete vidieť, ako to so psami vie Veronika, ktorá vás výzvou prevedie?

Pozrite na video a potom už len obdivujte niekoľko z celkom 130 trikov, ktoré Verča a Akim dokážu.

AKO TO BUDE PREBIEHAŤ?

V pohodlí vášho domova

Cvičíte, len keď máte čas a dobrú náladu. Nezdržujete sa dochádzaním. Kompletný návod dostanete prístupný na PC alebo chytrom telefóne a tablete.

Pozitívny prístup

Táto výchova je iná než drezúry na cvičáku. Žiadny krik, žiadny nátlak, žiadne čakanie, až na vás príde rad. Výzva je vedená pozitívnou a zábavnou formou, aby pes zistil, že je to super, vás poslúchať.

Podpora a spätná väzba

Autorka výzvy je profesionálka vo svojom obore. Je vám kedykoľvek k dispozícii v uzavretej fb skupine pre členy zimnej výzvy a bude vám tam oporou po celú dobu.

Pre koho je táto výzva určená?

• Pre každého majiteľa psíka, ktorý sa chce učiť nové veci a posunúť vzťah so svojím psom a jeho poslušnosť zas o kúsok vyššie.
  • Pre šteňatá aj dospelé psíky
  • Pre psíky všetkých plemien.
  • (Nie je určená pre tých, ktorí už majú doma najposlušnejšieho psa a všetko už uvládajú. 100% zvládajú základnú poslušnosť, majú spoľahlivé privolanie za všetkých okolností, aktívne sa venujú športom so psom a už uvládajú zábavné triky.)

Čo je obsahom zimnej výzvy?

Výzva je pripravená tak, aby si v nej našiel každý to svoje.

• 4 spoločné týždne tréningu s Veronikou, jej podpora a spätná väzba v uzavretej fb skupine len pre členov výzvy (členstvo vo fb skupine vám zostane navždy a prístup k materiálom výzvy máte na rok, keby ste sa chceli k nim neskôr vrátiť.)
  • Každý týždeň bude obsahovať:
    • Teóriu (napr. cvičenie bez pamlskov, správna práca s vodítkom/vôdzkou, pozitívne posilovanie, kliker, shaping, luring, problémové chovanie psa,...)
    • Tréning poslušnosti (napr. nosetouch, k nohe, odloženie, aport, sadni, ľahni, držanie predmetov,...)
    • Tréning extra (odloženie v rušnom prostredí, zaľahnutie na diaľku - hodí sa pri úteku za zverov, fuj, sebekontrola psa, privolávacie hry,...)
    • Psie triky (2-3 každý týždeň, napr. prepletanie medzi nohami, hambi sa, poklona, krívaj, výskok do náručia, prines ovládač / kapesník,...)
    • Hry (hlavolamy, čuchacie hry, shaping s predmetom, hry s targetom, pamlskové hry, privolávacie hry)

Odborná spätná väzba

Máte strach z toho, ako to zvládnete sami a čo bude, keď vám niečo nepôjde?

• K dispozícii máte skúsenú cvičiteľku, ktorej sa môžete na čokoľvek zadarmo opýtať, a ona vymyslí riešenie presne vám na mieru.
  • Získate prístup do uzavretej Facebookovej skupiny (zvláštna skupina pre členy výzvy).
  • Môžete do fb skupiny nahrať video vášho tréningu a Veronika vám tak môže dať spätnú väzbu, odhaliť chyby a poradiť, ako to urobiť lepčie, aby ste dosiahli výsledky.
  • Môžete tiež pozorovať, ako si vedú ostatní účastníci výzvy, inšpirovať sa navzájom, zdieľať svoje skúsenosti, pokroky a podporovať sa.

UŽ JE VOĽNÝCH LEN NIEKOĽKO MIEST

Počet účastníkov výzvy je obmedzenný na 50 účastníkov preto, aby sa vám mohli dostatočne venovať. Mali dosť času reagovať na vaše príspevky, poskytnúť vám spätnú väzbu a prípadne opravovať vaše chyby.

Začíname všetci spoločne dňa 2.1.2024 - preto je to tiež výzva, máme hromadný štart, a tak sa môžeme vzájomne viac podporovať a motivovať k lepším výsledkom.

Koľko táto zimná výzva stojí?

Cena mesačnej unikátnej výzvy je 125€.

Ponáhľajte sa, počet miest je obmedzený na 50 účastníkov, aby sa vám mohli plno venovať.

A už žiadne  ďalšie investície!

• Žiadny prejazdený benzín cestou za osobným trénerom psov
  • Žiadne čakanie na cvičáku, až na vás príde rad
  • Žiadny premrhaný čas v aute
  • Žiadne rozčuľovanie, že je váš pes neposlušný

Záleží nám na tom, aby ste boli naozaj spokojný. Pokiaľ zistíte, že výzva nie je pre vás, do 14 dní vám vrátime všetky vaše peniaze. Stačí napísať e-mail s oddôvodnením, prečo vám kurz nevyhovuje.

Máte obavu z online prostredia? Pozrite na výhody, ktoré vám online výzva prinesie

• Venuje sa vám top psia cvičiteľka
    K výzve získavate individuálne profesionálne poradenstvo v neobmedzenom rozsahu zadarmo. Naviac vďaka uzavretej FB skupine poznáte skvelý kolektív psíčkarov, budete sa podporovať a motivovať.
  • Ušetríte balík peňazí aj času
    Za kvalitným výcvikom musíte dochádzať desiatky kilometrov. S nami výcvik hravo zvládnete z "pohodlí domova."
  • Máte svoje vlastné tempo
    Nikto vám nenadáva, že už to máte dávno vedieť. Postupujete tak, ako vám to vyhovuje. Členovia výzvy vás motivujú k lepším výkonom, takže to proste nevzdáte!
  • Cvičiť môžete kedykoľvek a kdekoľvek
    Ak idete cvičiť dopoludnia, pretože máte zrovna čas alebo večer, je len na vás.

Prihláste sa do výzvy včas, nech sa vojdete do 50 účastníkov a neutieče vám to.