Super, prvý diel seriálu máte za moment na emailu, ale pozor, pozrite sa ešte dolu  🎁

Pozrite aj do zložky HROMADNÉ alebo SPAM, je možné, že email bude práve tam. Email si následne presuňte do zložky DORUČENÉ, aby sa Vám nezatúľal aj ďalší diel seriálu.

Ako poďakovanie pre vás máme niečo vynimočné. Toto sa nebude opakovať.

Prvé 4 diely seriálu vám prídu na email zadarmo (každý deň jeden diel). Pokiaľ nechcete čakať a mať prístup ku všetkým 7 dielom seriálu hneď, nájdete ich v našom Klubu, čítajte nižšie.

Táto ponuka sa po zatvorení okna už nebude opakovať.

• Niečo, čo tu ešte nebolo! Jedinečný Klub pre všetkých milovníkov psov, tam nesmiete chýbať
  • Miesto plné rád a cenných tipov pre psíčakrov. Teraz je v klube rozoberaných cez 60 odborných tém a každý mesiac pribúdajú ďalšie
  • Miesto, kde máte neustále k dispozícii skúsenú trénerku psov a študentku veterinárnej fakulty, pomôžu vám vyriešiť akýkoľvek problém
  • Miesto, kde spoznáte rovnako dobre naladených psíčkarov, ako ste vy a budete sa môcť poradiť a zdieľať svoje poznatky
  • Ako člen klubu získate skvelé výhody! Napr. 20% zľavu na všetky naše ďalšie produkty a kurzy 🙂

Získejte prvých 30 dní za 1 €, ďalej  potom 9 €/mesiac.
Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Nemáte platobnú kartu a chcete zaplatiť klasickým bankovým prevodom? Aj to je možné, len s jedným rozdieľom, že platba bankovým prevodom je na 4 mesačné členstvo + 2 mesiace máte od nás zadarmo. Objednať môžete tu>>

Ako funguje 30 denná verzia za 1 €

• Po zaplatení 1 €  vám na e-mail pošleme prístupové údaje do Klubu.
  • Prvých 30 dní získáte za 1€. Ak nebudete s členstvom spokojný, kedykoľvek behom prvých 30 dní ho môžete zrušiť v členskej sekcii alebo prostredníctvom emailu dotazy@onlinepsiskola.cz. Pokiaľ členstvo zrušíte, ďalšie platby vám nebudú účtované.
  • Cena členstva po prvých 30 dňoch je 9 €/mesiac
    Platba prebieha automaticky. Po vyplnení prihlášky autorizujete kartu k pravidelnej 30-dennej platbe (vrátane dátumu objednávky).
  • Žiadne záväzky! Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť.
    Vstupom do klubu vám nevzniká žiadny záväzok. V klube buďte len tak dlho, dokým vám prináša úžitok. Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť v členskej sekcii alebo správou na dotazy@onlinepsiskola.cz.