Vďaka vám sme najväčšia psia škola v ČR aj na Slovensku. Ďakujeme.♥

Od koho sa budete učiť?

Veronika a jej psy Akim a Merlin

Úžasná slečna, ktorá sa rozhodla zasvätiť psom celý svoj život
Veronika je obyčajná slečna s neobyčajnými psami. Starší Akim ovláda cez 130 cvikov, pravidelne vystupujú na akciách, organizuje semináre a tréningy a tvorí inštruktážne videá na Youtube, ktoré každý mesiac ukazujú 300 000 pozretí. A to už je niečo!

Zdeňka Koldová

Srdečná žena, která našla své poslání - se svými psy pomáhá druhým.
Před několika lety Zdeňku postihla mozková příhoda, ochrnula na půl těla a postupně přišla i o zrak. Díky psům měla Zdeňka motivaci bojovat a vrátit se domů. To se jí nakonec povedlo a díky svému vodícímu psovi může dnes fungovat bez pomoci druhé osoby. Zdeňka se věnuje psům a canisterapii už 20 let a je opravdu úctihodné, co spolu dokážou.

Príbeh Veroniky a jej psa Akima:

Veronika miluje psy a pri jej práci s nimi je to vidieť. Ľudia zase milujú pozerať sa na to, čo s nimi Verča vie a dôkazom sú jej desaťtisíce sledujúcich na sociálnych sieťach.

Keď niečo robíte zle, môžete tomu venovať sebeviac času a aj tak sa nič nezlepší

Volám sa Veronika a kynológii sa aktívne venujem už viac než 8 rokov. Mojím prvým psom bol austrálsky ovčiak Akim, ktorého som začala cvičiť sama, bez skúseností a ako už to tak býva – úplne zlými metódami, o ktorých som si vtedy myslela, že sú správne. 

Akima cvičenie nebavilo, všetko robil znudene a pomaly a ja som bola z našich výsledkov frustrovaná. Tak moc som túžila mať dokonale vycvičeného psa, ale Akim zkrátka nerobil to, čo som chcela. Nevedel privolanie, ťahal na vodítku a ja som závidela všetkým okolo mňa, ktorí mali vychované psy. V jeho 3 rokoch som sa rozhodla to skúsiť inak a naše chyby napraviť.

Uvedomila som si, že pes ma poslúcha, len keď poslúcham aj ja jeho. Na náš svet sa pozerám psími očami

Začala som na sebe intenzívne pracovať. Čerpala som inšpiráciu od zahraničných trénerov morských cicavcov a zoologických zvierat, učila sa psychológiu psov a snažila sa prísť na nové metódy. A ono to fungovalo!  

Z Akima sa stal môj najlepší priateľ, na ktorého sa môžem 100% spoľahnúť. A v čom že bol zakopaný pes? Proste som Akimovi nerozumela. Akonáhle  som sa naučila chápať jeho reč a pohľad na svet, stal sa z nás dokonale fungujúci tím. Akim vie okolo 130 trikov a povelov, máme za sebou nespočet verejných vystúpení, rozhovorov, internetových videí, seminárov a tréningov, na ktorých mi rukami prešli desiatky psov rôzneho veku, rasy i povahy. Za ten čas sa nám podarilo vytvoriť základňu viac než 40 000 fanúšikov, ktorí s nami našu cestu nadšene zdieľajú. 

Snaha prinesla ovocie: Akim poslúcha a z koníčka sa stal životný štýl

Splnil sa mi tak najväčší sen: z koníčka sa stala nie len  kariéra, ale životná cesta. Baví ma, že svojimi skúsenosťami pomáham ostatným psíčkarom, aby sa z nich a ich psov stali rovnako dobrí parťáci. Svoje skúsenosti a postupy s vami zdieľam i v tomto online kurze a som vždy pripravená vám pomôcť k nášmu spoločnému cieľu – naučiť vás komunikovať so svojím psom, vychovať ho a vytvoriť z vás nerozlučnú dvojicu! 

Od koho sa budete učiť?

Veronika a jej psy Akim a Merlin

Úžasná slečna, ktorá sa rozhodla zasvätiť psom celý svoj život
Veronika je obyčajná slečna s neobyčajnými psami. Starší Akim ovláda cez 130 cvikov, pravidelne vystupujú na akciách, organizuje semináre a tréningy a tvorí inštruktážne videá na Youtube, ktoré každý mesiac ukazujú 300 000 pozretí. A to už je niečo!

Ilona Niké

Špecialistka na energetické prepojenie človeka a psa
„Aby pes poslúchal vás, musíte počuť aj to, čo hovorí on.“ Tým sa riadi Ilona, špecialistka na psie chovanie, ktorej najväčším prianím je, aby boli psi pochopení. Profesionálne študuje ich reč a práve vďaka nej sa dozvieme, ako so psom komunikovať.

Klarika Niké

Autorka výcvikových kníh, ktoré pomohli už 2500 psíčkarom
Pred 6 rokmi, som bola úplne na dne a hľadala som ľahký spôsob ako vychovať svojho psa. Potom sa to stalo! Dostala som sa pod krídla jednej z najlepších cvičiteliek psov. Naučila ma úžasné veci, vďaka ktorým sa mi otočil život, a teraz sa môže otočiť i Vám.